O nas

Malkar to firma działająca w branży vendingu, której specjalnością są automaty sprzedające, automaty do napoi, automaty do kawy, automaty do batonów, automaty do przekąsek. Nasza działalność cechuje się systematycznym rozwojem – rokrocznie powiększamy ilość posiadanych urządzeń.

Jesteśmy elastyczną firmą potrafiącą dostosować się do potrzeb i oczekiwań klienta. Wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia tego typu działalności pozwoliło nam na zdobycie znaczącej pozycji na rynku łódzkim oraz licznych zadowolonych klientów. Naszymi partnerami są zakłady pracy, centra logistyczne, uczelnie, szkoły i instytucje użyteczności publicznej

W związku z chęcią dalszego rozwoju naszego przedsiębiorstwa składamy Państwu nawiązania współpracy polegającej na zainstalowaniu w Państwa firmie naszych maszyn sprzedających.

Misja

Naszą misją jest dalszy rozwój przedsiębiorstwa na krajowym rynku vendingu, co staramy się osiągnąć dzięki zastosowaniu profesjonalnego sprzętu i najnowszych technologii.

Staram się oferować naszym klientom partnerskie rozwiązania oraz dostosować ofertę do ich indywidualnych potrzeb.

Historia

Firma Malkar powstała w 1998 roku w Łodzi i działa na rynku Środkowej Polski. Doświadczenie oraz zaangażowanie naszej kadry pozwoliło do chwili obecnej zdobyć nam szeroką gamę zadowolonych klientów. Oferujemy kompleksową obsługę instytucji publicznych oraz zakładów pracy, co wpływa na poprawę warunków pracy oraz podnosi prestiż pomieszczeń, w których zainstalowane są automaty.

Nasze automaty sprzedające są proste w obsłudze, co skraca czas oczekiwania na produkt potencjalnemu klientowi do kliku sekund. Oferowane przez nas maszyny spełniają wszelkie obowiązujące w Polsce normy bhp i ppoż. posiadają również wymagane certyfikaty w Unii Europejskiej, gwarantujące najwyższą jakość produktu. Naszym klientom oferujemy tylko nowe maszyny, co gwarantuję ich niezawodność oraz świadczenie usług na najwyższym poziomie. Poprzez nasze automaty mogą Państwo nabyć tylko wysokiej klasy produkty spożywcze firm polskich i zagranicznych.

Nasze przedsiębiorstwo jest firmą działającą na rynku lokalnym, posiadamy fachowy serwis, który jest w stanie przez całą dobę czuwać nad sprawnością i niezawodnością pracy maszyn.

W 2003 r. przedsiębiorstwo zawarło umowę operatorską z firmami Maspex Wadowice oraz Kraft Foods Polska. Umowy te pozwalają nam wykorzystać doświadczenie potentatów na rynku kawy, czekolady, herbaty, zup i zimnych napojów oraz zapewniają stały dostęp do najwyższej jakości produktów.

Dziękujemy wszystkim dotychczasowym Klientom za wieloletnią współpracę i okazane nam zaufanie.

Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu.
Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Więcej