MalKar – Zasady współpracy

Automaty sprzedające na każdą kieszeń

Wyjątkowa oferta napojów i przekąsek dla Ciebie i Twoich Pracowników

1 2 3 4 5

Zasady współpracy

Chcemy zaznaczyć, iż nie ponoszą Państwo żadnych kosztów związanych z eksploatacją i konserwacją automatu. Automaty począwszy od wykonania niezbędnych prac adaptacyjnych i instalacji funkcjonują pod stałym nadzorem naszych operatorów, do których obowiązków należy uzupełnianie produktów, dbałość o higieniczną i bezawaryjną pracę oraz czystość bezpośredniego otoczenia.

W celu rozpoczęcia współpracy potrzebujemy od Państwa udostępnienia 1 m2 powierzchni niezbędnej do ustawienia automatu oraz dostępu do źródła prądu 230 V. W przypadku utomatu z gorącymi napojami mile widziany choć nie konieczny jest dostęp do wody - automat przystosowany jest do pobierania wody ze stacjonarnego ujęcia lub ze specjalnego zbiornika zamontowanego w jego wnętrzu.

Firma posiada telefoniczną linię serwisową działającą przez całą dobę, w związku z czym czas reakcji na ewentualne usterki jest natychmiastowy (na każdej maszynie umieszczony jest telefon kontaktowy do serwisu).

Firmom współpracującym z nami za udostępnienie miejsca pod instalację maszyn oferujemy:
1. Zastosowanie atrakcyjnego upustu na produkty dla klientów korzystających z automatu - forma w szczególności polecana zakładom pracy
2. Sponsoring – np. zakup pomocy naukowych dla szkół

Nasza oferta

created by mediamay.com