MalKar – historia naszej firmy

Automaty sprzedające na każdą kieszeń

Wyjątkowa oferta napojów i przekąsek dla Ciebie i Twoich Pracowników

1 2 3 4 5

Historia

Firma Malkar powstała w 1998 roku w Łodzi i działa na rynku Środkowej Polski. Doświadczenie oraz zaangażowanie naszej kadry pozwoliło do chwili obecnej zdobyć nam szeroką gamę zadowolonych klientów. Oferujemy kompleksową obsługę instytucji publicznych oraz zakładów pracy, co wpływa na poprawę warunków pracy oraz podnosi prestiż pomieszczeń, w których zainstalowane są automaty.

Nasze automaty sprzedające są proste w obsłudze, co skraca czas oczekiwania na produkt potencjalnemu klientowi do kliku sekund. Oferowane przez nas maszyny spełniają wszelkie obowiązujące w Polsce normy bhp i ppoż. posiadają również wymagane certyfikaty w Unii Europejskiej, gwarantujące najwyższą jakość produktu. Naszym klientom oferujemy tylko nowe maszyny, co gwarantuję ich niezawodność oraz świadczenie usług na najwyższym poziomie. Poprzez nasze automaty mogą Państwo nabyć tylko wysokiej klasy produkty spożywcze firm polskich i zagranicznych.

Nasze przedsiębiorstwo jest firmą działającą na rynku lokalnym, posiadamy fachowy serwis, który jest w stanie przez całą dobę czuwać nad sprawnością i niezawodnością pracy maszyn.

W 2003 r. przedsiębiorstwo zawarło umowę operatorską z firmami Maspex Wadowice oraz Kraft Foods Polska. Umowy te pozwalają nam wykorzystać doświadczenie potentatów na rynku kawy, czekolady, herbaty, zup i zimnych napojów oraz zapewniają stały dostęp do najwyższej jakości produktów.

Dziękujemy wszystkim dotychczasowym Klientów za wieloletnią współpracę i okazane nam zaufanie.

Nasza oferta

created by mediamay.com